IMG_2859-2

elamuspark

IMG_2922-1024x768

elamuspark

Vimka_suvepark_500PX

elamuspark

elamuspark

Vimka Elamuspark on suurepärane viis aktiivseks ja lõbusaks ajaveetmiseks, pakkudes meeldejäävaid kogemusi ja väljakutseid igas vanuses külastajatele.

Vimkal saab kogeda mitmesuguseid füüsilisi ja meelelahutuslikke tegevusi ning põnevaid atraktsioone: Kõrgeikluspark ja zip line õhusõit, Eestis ainulaadne Nautic Jet Paatlaskumine, Bungee batuudid, suvetuubing ning Eesti kõrgeim Bag Jump Freedrop. 

Elamuspark on mõeldud erinevatele vanuserühmadele ja sobib hästi nii peredele, sõpruskondadele kui ka meeskonnatöö üritusteks, pakkudes lõbusat vaba aja veetmise võimalust, mis samal ajal aitab arendada ka füüsilisi võimeid ja enesekindlust.

Oodatud kõikvõimalikud grupid: koolid, lasteaiad, sünnipäevad ja firmaüritused. 

Vimka Elamuspark - Lõbu pärast!

BAGJUMP. Kasutame originaalset ja Eesti suurimat BagJump patja, mille mõõtmed on 15x15m ning kõrgust üle 3m. Hüpped toimuvad instruktori juhendamisel ning järelvalve all kahelt platvormilt: esimene on 7+m maapinnast ja teine 10+m kõrgusel. Võimalik on valida järgmiste pääsmete vahel:

  • BagJump 8€. Sisaldab kahte hüpet, esimene esimeselt platvormilt ja selle õigesti läbimisel soovi korral teine hüpe ülevalt. Või siis mõlemad hüpped esimeselt tasemelt.
  • BagJump +3 pääse 7€. Kolm lisahüpet.
  • BagJump 5x pääse 15€ Viis hüpet võimetele vastavalt tasemelt.
  • BagJump 3h piiramatu, pääsmega 25€ N-.ö päevapilet. Piiramatu arve hüppeid 3h jooksul.

Piirangud: suletud tugeva tuule (üle 8m/s) ja vihmaga

BUNGEE BATUUTIDEL saab hüpata kuni 8m kõrgusele ja proovida täiesti turvaliselt erinevaid akrobaatilisi trikke ja mitmekordseid saltosid.

Sobib külastajatele kaaluga 19 kuni 90kg. Hind 6€ 10min.

 

 

Piirangud: suletud vihmaga.

 

NAUTIC JET PAATLASKUMINE. Tõeline adrenaliini sööst! Vähemalt 120cm pikk ja alla 90kg kaaluv külastaj tõmmatakse paadiga torni ja lastakse alla. Laskumisel koguneb kiirust pea 40 km/h mis lennutab sõitja koos paadiga 6 meetrit läbi õhu ning maandutakse oluliselt märjaks saamata vette.

Hinnad:

Üks laskumine  3€

3 laskumist 6€

6 laskumist 9€

SUVETUUBING. Kui üldjuhul on suvetuubing rajad ehitatud laugetele nõlvadele kus eriti ei libise ja laskumine närvikõdi ei paku siis Vimkal on pilt vastupidine! Vimka tuubingu nõlv on suhteliselt järsk ja kahel paralleelsel rajal tõuseb kiirus üle 50km/h! Mäkke tõusmise teeb vaevatuks SunKid linttõstuk.

Suvetuubing on mõeldud külastajatele alates kolmandast eluaastast kuni 100kg kehakaaluni. Saadaval on 3 sorti pääsmeid:

  • Üks tund maksab 9€ ja selle ajaga jõuba teha kuni 15 laskumist
  • Pool tundi maksab 7€ ja selle ajaga jõuab teha 7-8 laskumist.
  • Neil kellele ka pool tundi jääb paljuks või hirmsaks on võimalus osta ka ühe laskumise kaupa hinnaga 2€.

Vimka Kogu Suvepargi  pilet sisaldab nelja tuubisõitu.

Ürituste korraldamine. Keskuses on 48 kohaga mõnus päikeseterass sünnipäevade ja ürituste korraldamiseks, gaasigrilli kasutamise võimalus ja loomulikult wc-d. Vihmase või kuuma ilmaga saab viibida konditsoneeritud siseruumides (ca 20 kohta).

Ilm Vimkal

neljapäev 18. juul
21.2°C / 14.5°C
reede 19. juul
18.2°C / 15.2°C
laupäev 20. juul
20.3°C / 16°C