Vimka_suvepark_500PX

Vimka suvepark

IMG_2859-2

Vimka suvepark

IMG_2922-1024x768

Vimka suvepark

Vimka suvepark

KÕRGSEIKLUSPARGIS  on 4 erinevat kõrgusastet, üle 52 seiklusmängu, tornist torni õhusõidud ja palju muud! Kogu park on läbitav noortele kui ka täiskasvanutele, kes on vähemalt 120 cm pikad. Väikestele lastele on pargis lõbus ja ohutu mudilaste rada. Lisaks erinevatele radadele on avatud ka erilahendusega õhusõidud, kus kaks pikka laskumist annavad võimaluse kahel sõbral koos, kõrvuti radadel alla sõita.

Rajad lähevad kõrgemale tõustes ka raskemaks. Viimane 4. tase nõuab head füüsilist vormi ja julgust ronida 12 meetri kõrgusel.

Pääse sisaldab kõikide radade ühekordset läbimist ja lõppeb õhusõiduga (va lapsed ja mudilased). Kui järjekordi ei ole siis seikluspargi kasutamist ei piirata – seikle palju süda lustib!

BUNGEE BATUUTIDEL saab hüpata kuni 8m kõrgusele ja proovida täiesti turvaliselt erinevaid akrobaatilisi trikke ja mitmekordseid saltosid.

Sobib külastajatele kaaluga 19 kuni 90kg. Hind 4€ 10min.

Piirangud: suletud vihmaga.

BAGJUMP. Kasutame originaalset ja Eesti suurimat BagJump patja, mille mõõtmed on 15x15m ning kõrgust üle 3m. Hüpped toimuvad instruktori juhendamisel ning järelvalve all kahelt platvormilt: esimene on 7+m maapinnast ja teine 10+m kõrgusel. Võimalik on valida järgmiste pääsmete vahel:

  • BagJump 8€. Sisaldab kahte hüpet, esimene esimeselt platvormilt ja selle õigesti läbimisel soovi korral teine hüpe ülevalt. Või siis mõlemad hüpped esimeselt tasemelt.
  • BagJump +3 pääse 7€. Kolm lisahüpet.
  • BagJump 5x pääse 15€ Viis hüpet võimetele vastavalt tasemelt.
  • BagJump 3h piiramatu, pääsmega 25€ N-.ö päevapilet. Piiramatu arve hüppeid 3h jooksul.

Piirangud: suletud tugeva tuule (üle 8m/s) ja vihmaga

BUNGEE BATUUTIDEL saab hüpata kuni 8m kõrgusele ja proovida täiesti turvaliselt erinevaid akrobaatilisi trikke ja mitmekordseid saltosid.

Sobib külastajatele kaaluga 19 kuni 90kg. Hind 4€ 10min.

 

 

Piirangud: suletud vihmaga.

 

NAUTIC JET PAATLASKUMINE. Tõeline adrenaliini sööst! Vähemalt 120cm pikk ja alla 90kg kaaluv külastaj tõmmatakse paadiga torni ja lastakse alla. Laskumisel koguneb kiirust pea 40 km/h mis lennutab sõitja koos paadiga 6 meetrit läbi õhu ning maandutakse oluliselt märjaks saamata vette.

Hinnad:

Üks laskumine  3€

3 laskumist 6€

6 laskumist 9€

SUVETUUBING. Kui üldjuhul on suvetuubing rajad ehitatud laugetele nõlvadele kus eriti ei libise ja laskumine närvikõdi ei paku siis Vimkal on pilt vastupidine! Vimka tuubingu nõlv on suhteliselt järsk ja kahel paralleelsel rajal tõuseb kiirus üle 50km/h! Mäkke tõusmise teeb vaevatuks SunKid linttõstuk.

Suvetuubing on mõeldud külastajatele alates kolmandast eluaastast kuni 100kg kehakaaluni. Saadaval on 3 sorti pääsmeid:

  • Üks tund maksab 9€ ja selle ajaga jõuba teha kuni 15 laskumist
  • Pool tundi maksab 7€ ja selle ajaga jõuab teha 7-8 laskumist.
  • Neil kellele ka pool tundi jääb paljuks või hirmsaks on võimalus osta ka ühe laskumise kaupa hinnaga 2€.

Vimka Kogu Suvepargi  pilet sisaldab nelja tuubisõitu.

Ürituste korraldamine. Keskuses on 48 kohaga mõnus päikeseterass sünnipäevade ja ürituste korraldamiseks, gaasigrilli kasutamise võimalus ja loomulikult wc-d. Vihmase või kuuma ilmaga saab viibida konditsoneeritud siseruumides (ca 20 kohta).

Ilm Vimkal

reede 23. veeb
3.7°C / 1.3°C
laupäev 24. veeb
3.2°C / 0.6°C
pühapäev 25. veeb
4°C / 0.9°C